• In English
 • Арсеній Яценюк у Борисполі: Нова поліція дійде до кожного району й села, як зараз до Бориспільського району
  опубліковано 06 жовтня 2015 року о 13:17

  У вівторок, 6 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков дали старт набору до нової патрульної поліції Борисполя.  Відсьогодні нові патрульні працюватимуть на автостраді «Київ – Бориспіль» та на території аеропорту.

  Під час церемонії Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський передав Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову 85  автомобілів Hyundai Sonata.

  Арсеній Яценюк нагадав, що ці авто були закуплені для «сумнозвісного» Скай-Таксі Бориспільського аеропорту: «Тепер вони стали машинами української поліції».

  Глава Уряду повідомив про запровадження патрулювання швидкісних трас. Перший такий поліцейський патруль здійснюватиме охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху на автостраді «Київ – Бориспіль». Глава Уряду зазначив, що наступним автошляхом, де працюватимуть патрулі, стане Житомирська траса.

  Крім того, аеропорт «Бориспіль» став першим, де працюватимуть нові патрульні – у терміналі «Д» сьогодні відкривається диспетчерський пункт нової поліції.

  Арсеній Яценюк також повідомив, що сьогодні стартує набір у нову патрульну поліцію Борисполя. Загалом на вулицях Борисполя, на автотрасі та в аеропорту «Бориспіль» працюватимуть 180 патрульних.

  «Ми далі проводимо реформу української поліції. І крок за кроком реформа, яка почалася з Києва, дійде до кожного району й села, як зараз вона дійшла до  Бориспільського району», - сказав Глава Уряду.

  Арсеній Яценюк також оглянув диспетчерський пункт нової поліції та кімнату відпочинку для патрульних поліцейських у терміналі «Д» аеропорту «Бориспіль». Глава Уряду привітав патрульних із початком роботи.