• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 06 жовтня 2015 року о 13:40

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами зафіксовано польоти 3 безпілотних літальних апаратів. БПЛА фіксувалися в районі Мар’їнки та Маріуполя.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами було затримано 3 транспортні засоби.

  Зокрема, неподалік Райгородки зведеною мобільною групою затримано 1 автомобіль з вантажем товарів народного споживання. Товари вартістю 20 тисяч гривень везли без належних документів в об'їзд контрольного пункту «Лисичанськ» на неконтрольовану територію. Ще 2 транспортні засоби прикордонні наряди зупинили в районі н.п. Новотроїцьке. Вони перевозили каву, одяг та взуття майже на 450 тисяч гривень. Транспортні засоби передано представникам ДФС та МВС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт «Бугас» прослідували 16 автомобілів з вантажами гуманітарного призначення від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Вантажівки на непідконтрольну територію перевозили будівельні матеріали та медичні товари. 226 тонн гуманітарних вантажів призначені для жителів Донецької області.