• In English
 • Військові розпочали тренування спецназу в Карпатських горах
  опубліковано 06 жовтня 2015 року о 12:53

  Воїни одного із загонів окремого полку спеціального призначення розпочали тактико-спеціальні навчання, практична і активна фаза яких пройде у гірсько-лісистій місцевості Карпатських гір.

  Командир полку полковник Олег Нечаєв підкреслив, що тактико-спеціальні навчання двох рот загону, який було сформовано з військовозобов’язаних призваних під час мобілізації, розпочалися здійсненням кількасот кілометрового маршу особового складу на спеціальній автомобільній техніці із пункту постійної дислокації у визначений район.

  Навчання проходять в рамках плану бойової підготовки полку і триватимуть десять діб. В них бере участь особовий склад загону, який наразі не залучається до виконання спеціальних завдань із захисту Батьківщини у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

  «Головна мета, яку ми ставимо перед собою у цих навчаннях – перевірка навченості, натренованості, особливо – фізичної витривалості мобілізованих військовослужбовців загону в умовах максимально наближених до бойових, – зауважив командир. - Таким чином, через комплекс практичних занять у складі груп, куди увійде тактико-спеціальна, інженерна, топографічна, вогнева підготовка, мінно-підривна справа на виснажливій пересіченій місцевості в умовах високогір’я ми зможемо відсіяти слабких. Іншими словами – це один із іспитів на готовність до відправки їх у зону АТО, – підкреслив командир полку.

  «Я зовсім не випадково наголосив на фізичній витривалості, адже в процесі формування цього загону ми мали певні труднощі з якісним підбором кандидатів на відповідні бойові посади, де важливу роль відіграє саме фізична підготовка. Разом з тим командування загону, командири груп, сержантський склад – це професіонали-розвідники з багатим досвідом участі у міжнародних навчаннях, миротворчих операціях і головне – з досвідом в АТО, які вміють і знають як працювати з підлеглими щоб навчити їх і передати їм свій безцінний досвід», - констатував полковник Олег Нечаєв.

  Після завершення тактико-спеціальних навчань і прибуття підрозділів загону в пункт постійної дислокації на полігоні військової частини під керівництвом командира полку відбудуться фінальні контрольні заняття, які пройдуть у форматі двосторонніх тактичних навчань.