• In English
 • Наталія Гнидюк: В кінці року відбудуться засідання Комітету та Ради асоціації між Україною та ЄС
  опубліковано 05 жовтня 2015 року о 14:56

  В Україні активно триває робота в межах двосторонніх органів асоціації, як і передбачено Угодою про асоціацію України з ЄС. Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомила заступника Міністра Кабінету Міністрів України – директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнидюк.

  За її словами, в липні відбулося засідання Комітету асоціації та підкомітету в сфері юстиції, свободи і прав людини.

  «На минулому тижні відбулося засідання другого підкомітету з економічних питань, а саме в частині транспорту, енергетики і довкілля», - зазначила Наталія Гнидюк і додала, що даний підкомітет є одним з ключових в межах реалізації Угоди про асоціацію.

  «На цьому тижні відбудеться наступне засідання економічного підкомітету. І основна увага приділятиметься таким питанням як фінанси та статистика, оскільки ці питання є дуже важливими з точки зору початку дії зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року», - підкреслила заступник Міністра Кабінету Міністрів України – директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції.

  Наталія Гнидюк підкреслила, що робота в підкомітетах відбувається на рівні експертів і наголосила: «Це діалог на експертному рівні, який готує основу для політичного рівня. Цей діалог дуже важливий,оскільки в кінці року в листопаді і грудні відповідно відбудуться засідання Комітету асоціації і Ради асоціації. На цих двох засіданнях ми говоритимемо про те, що нам вдалося за рік виконання Угоди про асоціацію і наскільки Україна готова до запровадження зони вільної торгівлі».

  Заступник Міністра Кабінету Міністрів України – директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнидюк повідомила, що Україна активно виконує Угоду про асоціацію.

  «Станом на сьогодні в межах реалізації Національного плану з імплементації Угоди про асоціацію ми вже прийняли одинадцять законів», зазначила вона. Крім того, на розгляді у Верховній Раді ще 6 законопроектів, які мають бути прийняті найближчим часом.

  «Також на рівні центральних органів виконавчої влади опрацьовується ще 11 законопроектів, які фактично завершують нашу законодавчу роботу за останній рік», - наголосила вона і додала, що серед цих законопроектів є акти і щодо регулювання діяльності Державної служби статистики, і щодо стратегічної екологічної оцінки, і щодо роботи внутрішнього водного транспорту, і щодо ринку електричної електроенергії.