• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 05 жовтня 2015 року о 12:58

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  У межах Донецькій області прикордонними нарядами зафіксовано політ 1 безпілотного літального апарату.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 6 транспортних засобів.

  Зокрема, в районі населених пунктів Новотроїцьке та Черненко правоохоронцями затримано 5 автомобілів з майже 2 тоннами вантажів. Автівки перевозили продукти харчування та промислові товари вартістю 170 тисяч гривень. Ще один транспортний засіб з побутовою хімією на 30 тисяч гривень зупинили поблизу н.п. Верхньоторецьке. Всі автомобілі слідували до тимчасово неконтрольованої території, при цьому вони намагалися об'їхати контрольні пункти «Бугас» та «Зайцеве». Крім того, належних документів на вантажі не було. Автівки передали представникам ДФС для прийняття правового рішення.