• In English
 • У Київській області 7,5 тисячі учасників АТО зможуть отримати земельні ділянки для ведення садівництва
  опубліковано 05 жовтня 2015 року о 11:23

  Землевпорядники Київщини визначили для військовослужбовців 62 земельних масиви. Згідно з реєстром зарезервованих земель для учасників АТО та їх родин, 1 тис. 330 га надаватиметься військовослужбовцям для ведення садівництва. Земельні ділянки зможуть отримати майже 7,5 тисяч військових.

  Сьогодні учасникам АТО та родинам загиблих відводяться земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва та для особистого селянського господарства.

  Усього ж для військових зарезервували 101 масив загальною площею близько 2010 гектарів. Наразі землевпорядники виявляють придатні масиви (з фото фіксацією) для відведення їх учасникам АТО. Ознайомитися з картографією земельних масивів Київщини, зарезервованих для військовослужбовців можна в режимі он-лайн у відкритому доступі.

  У Головному управлінні Держгеокадастру Київщини для прийому документів і якісного надання  адмінпослуг  учасникам АТО відвели окреме приміщення (кім.101). Разом із фахівцями Головного управління при прийомі документів здійснює представник військовослужбовців-учасників АТО, який веде облік поданих заяв та здійснює статистичний моніторинг.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.