• In English
 • На Київщині відкрили соціальний гуртожиток для дітей-сиріт
  опубліковано 05 жовтня 2015 року о 09:44

  За участі голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося урочисте відкриття районного соціального гуртожитку для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Заклад розташований у с. ПустовітиМиронівського району.

  Одноповерхове приміщення обладнане сучасними меблями та необхідними засобами для нормального проживання та виховання молодого покоління. Теоретично споруда розрахована на 12 осіб, але станом на сьогодні там будуть проживати та виховуватися 10 дітей. Тимчасово у закладі можуть проживати діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та сімей, які потрапили в складні життєві обставини, віком  від 18 до 23 років. Основна мета функціонування соціального гуртожитку - створення умов для  соціальної  адаптації  дітей, які  в  ньому  проживають, та їх підготовка до самостійного життя.

  «Сьогодні ми відкрили соціальний гуртожиток, де будуть проживати діти, позбавлені батьківського піклування. Зараз вони перебувають у непростих життєвих обставинах, але ми будемо їх підтримувати та допомагати реалізуватися в житті. Діти, проживаючи тут, отримають належне виховання, пройдуть необхідну реабілітацію, оберуть професію до вподоби та правильно визначать свій подальший шлях», - зазначив Володимир Шандра.

  Також очільник Київщини висловив сподівання, що існування такого соціального закладу дасть невдовзі свої позитивні результати та матиме користь для району та дітей, які в тій чи іншій мірі не можуть мати нормальну сім’ю, відчувати родинний затишок, обділені батьківською любов’ю  та турботою.

  Як поінформував присутніх голова Київської ОДА Володимир Шандра, у бюджеті закладено кошти на видатки соціального гуртожитку на цей рік, а також не залишиться поза увагою і бюджет наступного року.

  «Дуже важливо, що на сьогодні вирішено питання, яким чином  відбуватиметься фінансування гуртожитку. Тому що зараз відкриваються багато закладів, але подальша їх доля перебуває у невизначеному становищі. Фінансування саме цього закладу буде передбачено за рахунок коштів місцевого бюджету. Надходження хоча й не надто великі, але у питанні забезпечення людей соціальним захистом головне - системна робота», - повідомив Володимир Шандра.

  З нагоди відкриття закладу мешканців району та села привітали представники місцевої влади та депутатського корпусу. До присутніх також звернувся голова Миронівської РДА Ігор Черногод, який у своєму виступі зазначив: «Приємно, що у такий непростий для держави час на території району все ж вдалося відкрити соціальний заклад такого типу. У гуртожитку будуть проживати діти, які на даний час лишилися без батьківської опіки та перебувають у скрутній ситуації. Зі свого боку, ми зробимо все можливе, щоб вони почувалися тут комфортно, отримали належне виховання та пройшли реабілітацію».

  Також Ігор Черногод додав, що місцева влада й надалі докладатиме максимальних зусиль для реалізації благих справ на користь вирішення соціально важливих питань району.