• In English
 • У Чернівцях починає рух новий регіональний експрес до Львова. Арсеній Яценюк і Андрій Пивоварський взяли участь у церемонії запуску потяга
  опубліковано 03 жовтня 2015 року о 15:37

  У суботу, 3 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський взяли участь у запуску нового регіонального експресу Чернівці-Львів-Чернівці.

  Арсеній Яценюк зазначив, що новий потяг запускається завдяки зусиллям Міністра інфраструктури та «Укрзалізниці».

  Цей потяг дозволяє скоротити час подорожі від Чернівців до Львова на дві години – із 5,5 до 3,5 години.  Вартість квитка, повідомив Глава Уряду, - 134 гривні, що навіть дещо менше, ніж вартість такої поїздки маршрутним таксі, що займає близько 7 годин.

  «Комфорт, нова якість і швидкість – це те, що ми робимо в сфері транспорту», - сказав він.

  Арсеній Яценюк наголосив, що «Укрзалізниця» завдяки зусиллям нового керівництва і Міністра інфраструктури почала збільшувати свої інвестиції: «Загальний інвестиційний план «Укрзалізниці» був 2,4 мільярда гривень. Ми додаємо ще 1 мільярд гривень до кінця поточного року. Цей мільярд піде на нове полотно, ремонт чинного парку і придбання дизель-поїздів».

  Глава Уряду підкреслив, що дизельний потяг, який ходитиме маршрутом Чернівці-Львів-Чернівці, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі: Цей завод раніше працював на Росію. Росія закрила ринки. Але в нас настільки велика ємність нашого ринку, що нам потрібні сотні таких поїздів, нам потрібен новий парк».

  «Завдання, яке було поставлено мною, - знайти кошти на інвестиції в транспортну галузь. І цей процес пішов. А це означає робочі місця на Крюківському заводі, податки, ріст економіки. Це означає, що реформи в країні здійснюються і Україна змінюється», - наголосив Арсеній Яценюк.