• In English
 • На прямій телефонній лінії Уряду - МВС
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 19:24

  Сьогодні, 2 жовтня, під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України на запитання громадян відповідав перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Юрій Педос.

  У переважній більшості громадян хвилювали питання якості слідства у тому чи іншому кримінальному провадженні. Проте надходили і питання, що не стосуються компетенції МВС – тарифи, пенсійне забезпечення, претензії до діяльності судових органів.

  Упродовж двох годин, поки тривала пряма телефонна лінія, надійшло майже півтора десятка дзвінків від громадян. Кожен з тих, хто звернувся на пряму телефонну лінію Уряду, отримали вичерпні відповіді або компетентні поради. Перший заступник начальника ГСУ МВС запевнив, що для перевірки отриманих звернень будуть дані відповідні доручення, жодне з них не залишиться без уваги та відповідного реагування.

  Також Юрій Педос зазначив, що питання, які не належать до компетенції органів внутрішніх справ, будуть направлені до профільних міністерств або відомств чи до органів місцевої влади.