• In English
 • На VI Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, що стартували в Республіці Корея, змагатимуться 65 спортсменів Збройних Сил України
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 18:32

  Сьогодні у місті Мунджеон (Республіка Корея) стартували VI Всесвітні ігри серед військовослужбовців, які проводяться під егідою Міжнародної військово-спортивної організації (СІЗМ).

  На церемонії відкриття був присутній заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов. Він побажав команді Збройних Сил України перемог та традиційно повернутися додому з медалями.

  Загалом на церемонії панувала атмосфера дружби та миру. І не випадково, адже саме під такими гаслами проводяться цьогорічні змагання.

  Нагадаємо, що від української сторони участь беруть 65 армійських спортсменів (за кваліфікацією: 16 заслужених майстрів спорту, 35 майстрів спорту міжнародного класу та 14 майстрів спорту України). Вони виборюватимуть перемогу у змаганнях з 9 видів спорту – боротьби вільної та греко-римської, вітрильного спорту, кульової стрільби, легкої атлетики, плавання, сучасного п’ятиборства, фехтування та дзюдо.

  Всього участь у іграх беруть близько 10.000 спортсменів-військовослужбовців із 122 країн світу.