• In English
 • Уряд Німеччини передав ДСНС України 12 автомобілів швидкої медичної допомоги
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 17:02

  2 жовтня на території 25 Державної пожежно-рятувальної частини відбулася церемонія передачі 12 автомобілів швидкої допомоги для ДСНС України, наданих Урядом Німеччини за сприяння Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Участь у заході взяли Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Державний секретар Федерального Міністерства економічного співробітництва і розвитку Доктор Фрідріх Кітчельт, Голова ДСНС України Микола Чечоткін, заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тігран Авакян, заступник Голови КМДА Петро Пантелеєв та представники GIZ.

  Під час церемонії передачі Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко зазначив: «Наразі Уряд Німеччини надає Україні експертну, консультаційну та технічну підтримку і тим самим допомагає нам проводити  реформи в державі. Тому я дякую німецьким партнерам за плідну співпрацю, яка наразі є дійсно важливою для України».

  Віце-прем’єр-міністр України також подякував рятувальникам ДСНС за їхню самовідданість, професійність, патріотизм та бажання завжди прийти на допомогу людям.

  «Підтримка Уряду Німеччини є надзвичайно важливою як для нашої Служби, так і для України. І я щиро дякую Уряду Німеччини, пану Кітчельту, Німецькому товариству міжнародного співробітництва за продуктивну співпрацю та прагнення підтримати як Україну, так і ДСНС у нелегкий для нашої держави час», - сказав Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

  У свою чергу, Державний секретар Федерального Міністерства економічного співробітництва і розвитку Доктор Фрідріх Кітчельт зазначив, що Уряд Німеччини й надалі продовжуватиме співпрацю з Україною у напрямку надання технічної та консультаційної допомоги як рятувальникам, так і внутрішньо переміщеним особам.