• In English
 • Уряд в режимі он-лайн звітує про Програму діяльності Кабінету Міністрів України
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 14:50

  Уряд інформує про стан виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України. Так, зокрема, на сайті program.kmu.gov.ua для кожного міністерства створена окрема рубрика, де перелічені всі завдання, які має виконати орган виконавчої влади. За даними сайту, який є електронним звітом стану виконання Програми, наразі на 65,4% завдань уже виконано або знаходиться на стадії виконання.

  У рамках виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України проведено заходи щодо оптимізації та усунення дублювання функцій Міністерства оборони та Генштабу ЗС України. Крім того, проект Державної цільової оборонної програми оптимізації та реорганізації Збройних Сил України на 2015 – 2017 роки нині проходить активну фазу обговорення з іноземними радниками при Міноборони.

  Серед низки завдань щодо дерегуляції за останній час здійснено наступні кроки. До Верховної Ради внесено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю)”. Внесено зміни до Методики виявлення ризиків, пов’язаних з державно-приватним партнерством, їх оцінки та визначення форми управління ними (постанова КМУ від 16.09.2015 № 713). Також внесено змін до Порядку надання приватним партнером державному партнеру інформації про виконання договору, укладеного в рамках державно-приватного партнерства (постанова КМУ від 02.09.2015 № 746).

  На розгляді у Верховній Раді знаходяться схвалені Урядом законопроекти щодо фінансування безоплатної правової допомоги, уникнення подвійного оподаткування з Чехією та Узбекистаном, а також про попередження податкових ухилень при здійсненні економічної діяльності між країнами.

  В аграрній сфері. Мінагрополітики провело аналіз стану матеріально-технічного забезпечення лабораторій, установ та закладів, які визначають кількісний та якісний вміст генетично модифікованих організмів у продукції з метою визначення їх потреб.

  Із тих завдань програми діяльності Уряду, що нині виконуються, є: розробка нормативно-правових актів у сфері оборонно-промислового комплексу з метою забезпечення умов його сталого розвитку; підготовка міжнародних договорів з питань науково-технічної, технічної та виробничої кооперації у галузі виробництва озброєння, військової та спеціальної техніки; супроводження законопроекту про внесення змін до Закону України “Про державне оборонне замовлення”; розробка у взаємодії з НАТО проекту нормативно-правового акта щодо структури та завдань системи інформаційної безпеки; розроблення типових договорів користування водними об’єктами на умовах оренди; підготовка проектів актів щодо здійснення страхування майбутнього врожаю на весь період вирощування; розробка проектів урядових актів у сфері метрології тощо.

  Повний звіт стану виконання програми Кабінету Міністрів України можна переглянути на сайті program.kmu.gov.ua.