• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 12:40

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не фіксувалися.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, спрямовані на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами було затримано 9 транспортних засобів.

  Зокрема, неподалік Дзержинська прикордонний наряд затримав 4 автомобілі з вантажем продуктів харчування та канцелярських виробів загальною вагою 3,4 тонни. Товари вартістю 85 тисяч гривень везли без належних документів в об'їзд контрольного пункту «Зайцеве» на неконтрольовану територію. Ще 2 транспортні засоби зведені мобільні групи зупинили в районі н.п. Чабановка та Суха Балка. Вони перевозили алкогольні вироби, водонагрівачі та конвектори майже на 150 тисяч гривень. Інші 3 автівки з понад 3 тоннами продуктів харчування зупинили поблизу н.п. Селідове та Новотроїцьке. Вартість товарів становить більше 120 тисяч гривень. Транспортні засоби передано представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольні пункти «Бугас» та «Гнутове» прослідували 13 вантажних автомобілів з вантажами гуманітарного призначення від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Автомобілі на непідконтрольну територію перевозили будівельні матеріали та продукти харчування. Понад 250 тонн гуманітарних вантажів призначені для жителів Донецької області.