• In English
 • Міністр соцполітики привітав учасників соціального проекту з пропагування рівних можливостей
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 15:44

  1 жовтня Міністр соціальної політики України Павло Розенко взяв участь в урочистому зібранні з нагоди старту соціально-культурного проекту «БЕЗМЕЖ» у Холі чемпіонів столичного Національного спортивного комплексу «Олімпійський».

  Організаторами заходу стали Національна асамблея інвалідів України і Національний комітет спорту інвалідів України, а учасниками – яскраві таланти з числа людей з фізичними вадами, зірки паралімпійського і дефлімпійського спорту, лідери громадських організацій інвалідів і представники дипломатичних місій, що працюють у Києві.

  «Життя без меж – це проблема не стільки фінансова чи технічна, а перш за все психологічна: це питання філософії життя», - наголосив у вітальному слові Павло Розенко. Він висловив переконаність у тому, що «спільними зусиллями, зокрема, і за допомогою таких проектів, ми проб’ємо стіну нерозуміння у сприйнятті суспільством запитів і потреб наших співгромадян з особливими потребами. Наше майбутнє – цивілізоване життя без меж і бар’єрів». Міністр соцполітики подякував усім присутнім за їхню мужню громадянську позицію і за те, що вони «вчать усіх нас, як потрібно жити, коли обставини складаються проти тебе».

  Важлива місія проекту – перетворити нашу державу на країну рівних можливостей,  зазначив у своєму виступі Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич. Він нагадав, що проблеми осіб з інвалідністю помітно актуалізувалися з початком збройної агресії Росії проти нашої країни.

  Проект «БЕЗМЕЖ» передбачає постійну присутність в інформаційному просторі України теми прав громадян з особливими запитами: створення програм у мас-медіа, спеціальний веб-портал, соціокультурні заходи тощо. Зокрема, було оголошено про заплановане на 1 грудня у київському Палаці спорту масштабне шоу на льоду, учасниками і численними гостями якого стануть люди з особливими потребами і, як влучно сказав один із учасників зустрічі, необмеженими можливостями.