• In English
 • 7 тисяч українців вже взяли участь у семінарах з енергоефективності
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 12:15

  Роз'яснювальна кампанія, присвячена державній програмі з енергоефективності та ініційована Держенергоефективності спільно з райдержадміністраціями, триває вже понад місяць. За цей час семінари відбулися у 338 районних центрах країни.

  За даними Агентства, близько 7 тисяч українців мали змогу особисто ознайомитися з перевагами державної програми з енергоефективності, взявши участь у таких  семінарах.

  Аудиторія різноманітна. Це і мешканці районів, причому абсолютно різних професій, і місцеві депутати, і представники ОСББ, ЖБК, громадських організацій, ЗМІ.

  Учасники семінарів отримують детальну інформацію про програму, умови участі та кредитування, заходи з енергоефективності, які варто впроваджувати, особливості утеплення індивідуальних та багатоповерхових будинків. Вся ця інформація є особливо необхідною споживачам напередодні опалювального сезону та у часи зростання тарифів на комунальні послуги.

  Перед учасниками виступають керівники райдержадміністрацій, райрад, експерти з енергоефективності, представники регіональних філій банків-учасників програми, виробники енергоефективного обладнання та матеріалів. Слухачами безкоштовних семінарів є усі бажаючі.

  На сьогодні проведення таких заходів завершено у місті Києві та шести областях України: Волинській, Донецькій, Луганській, Рівненській, Сумській та Тернопільській.

  Про ефективність проведеної Агентством роз’яснювальної роботи свідчить динаміка попиту на державну програму, яка користується все більшою популярністю.

  Також нагадуємо, що цього тижня семінари розпочалися у Хмельницькій, Чернівецькій та Херсонській областях.

   

  Довідково

  5 жовтня 2015 року семінари відбудуться в таких райдержадміністраціях:

  Тростянецькій РДА

  Овідіопольській РДА

  Широківській РДА

  Новосанжарській РДА

  Червоноармійській РДА

  Нововодолазькій РДА

  Свалявській РДА

  Великоолександрівській РДА

  Долинській РДА

  Городоцькій РДА

  Ставищенській РДА

  Заставнівській РДА

  Устинівській РДА

  Чернігівській РДА

  Єланецькій РДА