• In English
 • Олексій Павленко: Розгляду Кабміну очікують 16 постанов щодо дерегуляції в рибній галузі
  опубліковано 30 вересня 2015 року о 16:53

  Слід за Міністерством аграрної політики та продовольства послідовні дерегуляційні реформи запроваджує і Державне агентство рибного господарства. Про це заявив Міністр Олексій Павленко під час брифінгу в Будинку Уряду.

  «Успішні реформи сьогодні це не лише важливий індикатор того, наскільки ефективною є робота органу державної влади. Це фундамент для розвитку галузі на довгострокову перспективу, якісні позитивні зміни у національній економіці, рівень життя громадян», — сказав Олексій Павленко.

  Він нагадав, що Мінагрополітики затвердило комплексну Концепцію реформування рибної галузі, розроблену Держрибагентством. Вона цілком відповідає програмі діяльності Уряду, Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020», а також Коаліційної Угоди і Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 року.

  Одним з ключових напрямів концепції є дерегуляція ринку та спрощення умов ведення бізнесу. «Сьогодні ми винесли на Кабмін 16 постанов щодо рибної галузі. Всі спрямовані на дерегуляцію галузі, підвищення її інвестиційної привабливості та прозорості», — підкреслив Олексій Павленко.

  Він висловив сподівання, що вказані проекти пройдуть розгляд у максимально стислі терміни, а також запевнив, що зі свого боку Мінагрополітики надасть Держрибагентству технічну та консультаційну допомогу у запровадженні реформ.