• In English
 • У Запорізькій області учасникам АТО компенсують витрати на оформлення землевпорядної документації
  опубліковано 30 вересня 2015 року о 16:05

  На 47-й позачерговій сесії Запорізької обласної ради депутати ухвалили рішення про компенсацію витрат учасникам АТО на оформлення землевпорядної документації при виділенні земельної ділянки. Військові зможуть отримати одноразову грошову допомогу.

  За рішенням облради необхідний фінансовий ресурс зарезервували у обласній Програмі соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

  Ініціатива головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області отримала всебічну підтримку керівників регіону та всього депутатського корпусу. Депутати одностайно проголосували за виділення учасникам АТО одноразової адресної грошової допомоги на загальну суму 2,5 млн. грн. У 2015 році передбачили компенсацію у розмірі 1,5 млн. гривень. Впродовж 2016 року планують виплатити ще 1,0 млн. гривень.

  На сьогодні у Запорізькій області налічується понад 5000 учасників АТО. З клопотаннями про отримання земельних ділянок у власність  звернулось 1119 військовослужбовців. До територіальних органів Держгеокадастру заяви про отримання земельних ділянок подали 786 військових. Ще 333 людини звернулися до органів місцевого самоврядування Запорізької області. За результатами розгляду клопотань в регіоні видали  578 дозволів на розроблення проектів землеустрою, ще 500 опрацьовуються.

  Довідково

  У землевпорядній службі регіону для учасників АТО зарезервували земельні масиви сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1213,18 гектарів. Цільове призначення земель - для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

  Ознайомитися з переліком цих земельних ділянок можна на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області в розділі «До уваги учасників АТО».