• In English
 • Радник Міністра Олександр Бригинець з регіональними ЗМІ України відвідали телевежу на Карачуні
  опубліковано 29 вересня 2015 року о 17:26

  28 вересня відбувся брифінг в прес-центрі АТО, місто Краматорськ, для представників українських регіональних ЗМІ (Одеса, Херсон, Харків, Рівне, Донбас тощо), за участі радника Міністра інформаційної політики України з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександра Бригинця та представників штабу Антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

  Під час брифінгу Олександр Бригинець повідомив журналістам про реформи, які здійснює Міністерство інформаційної політики України в частині захисту інформаційного простору держави. «Реформа іномовлення – ключова задача відомства. Зараз триває остання підготовка до запуску телеканалу іномовлення».

  Про відновлення мовлення українських телеканалів радник Міністра продовжив вже на горі Карачун, де знаходиться телевежа. Олександр Бригинець: «Цю телевежу ми запустили, щоб відновити мовлення українських телеканалів. Зараз, в рамках роботи Комісії МІП з питань відновлення телерадіомовлення, напрацьовано проекти щодо побудови нових телевеж на визволених територіях. Тому вам, регіональним та місцевим ЗМІ, слід володіти ситуацією в напрямку відновлення українського мовлення».

  На завершення візиту, журналісти та представники штабу АТО, Олександр Бригинець вшанували пам’ять героїв — учасників антитерористичної операції, які загинули під час визволення м. Слов’янськ.