• In English
 • Державні інспектори з регіонів долучаться до перевірок органів виконавчої влади на предмет використання програмного забезпечення
  опубліковано 28 вересня 2015 року о 17:44

  Сьогодні, 28 вересня, у Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) її Голова Алла Жарінова провела робочу нараду з державними інспекторами з питань інтелектуальної власності, які приїхали до столиці з регіонів, щоб долучитися до перевірок органів виконавчої влади на предмет використання програмного забезпечення.

  Алла Жарінова акцентувала увагу присутніх на тому, що з початку травня цього року фахівці ДСІВ перевірили 10 ЦОВВ – відповідна інформація постійно розміщується на офіційному сайті Служби. Діалог, підтримуваний нині з представниками правовласників, дозволяє говорити, що останні цілком задоволені результатами перевірок. Для посилення інтенсивності розпочатої роботи ДСІВ вирішила залучити до співпраці інспекторів з регіонів, які залишились після скорочення, підставою для якого був мораторій на проведення перевірок усіма контрольно-наглядовими органами. На сьогодні державні інспектори дозволяють ДСІВ підтримувати зворотній зв’язок із регіонами, а також забезпечують взаємодію з Координаційними радами при Облдержадміністраціях та проводять роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання.

  У свою чергу начальник управління державного нагляду за дотриманням законодавства у сфері інтелектуальної власності ДСІВ Антоніна Малиш наголосила на значущості поставлених перед інспекторами завдань:

  «Коло питань об’ємне. Результатом нашої з вами максимально злагодженої й ефективної співпраці мають стати відповідні акти перевірок, – зазначила Антоніна Малиш. Вона також додала, що від державних інспекторів вимагаються абсолютна компетентність, коректність у поводженні з ЦОВВ та професійність у наданні консультативних роз’яснень і рекомендацій щодо складання відповідних актів тощо. На завершення свого виступу начальник управління державного нагляду за дотриманням законодавства у сфері інтелектуальної власності ДСІВ побажала всім сприятливої робочої атмосфери, продуктивної співпраці і якнайвищого результату.

  Заступник начальника управління - начальник відділу державного нагляду та проведення перевірок В’ячеслав Гаврильчик, завершуючи робочу нараду, розповів колегам про ті ЦОВВ, які будуть перевірені у першій половині жовтня. Серед них: Державна фіскальна служба України, Державна служба контролю за наркотиками, Державна архівна служба України та Державне агентство енергоефективності та енергозбереження. Наразі визначено до якого ЦОВВ, яка кількість державних інспекторів завітає, відповідні листи направлено до вищезазначених органів.

  У Києві будуть залучені державні інспектори з контролю за використання об’єктів інтелектуальної власності таких регіонів:

  ∙ головний державний інспектор, Чернігівська та Сумська області;

  ∙ головний державний інспектор, Карпатський регіон, Івано-Франківщина;

  ∙ головний державний інспектор, Одеська область;

  ∙ головний державний інспектор, Харківська область;

  ∙ головний державний інспектор, Львівська та Закарпатська області;

  ∙ головний державний інспектор, Вінницька та Житомирська області;

  ∙ головний державний інспектор, м. Києва.

  З орієнтовним планом-графіком перевірок ви можете ознайомитися на офіційній веб-сторінці ДСІВ.