• In English
 • МВС надаватиме інформацію про порушення під час виборів через систему "Вибори-2015" в он-лайн режимі
  опубліковано 28 вересня 2015 року о 13:42

  За допомогою геоінформаційної системи (ГІС) «Вибори-2015» громадяни та представники мас-медіа зможуть отримати актуальну інформацію про стан правопорядку під час виборчої кампанії по всій державі. Про це повідомив начальник Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України Василь Буржинський.

  «Банер із посиланням на ГІС «Вибори-2015» розміщений на офіційному веб-сайті МВС України. Геоінформаційна система дає змогу в режимі реального часу довідатися про кількість та характер правопорушень в тому чи іншому населеному пункті», – зазначив керівник Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України Василь Буржинський.

  Крім того, за словами Василя Буржинського, з використанням ГІС «Вибори-2015» можна отримати інформацію, на якій стадії розгляду перебуває кожен окремий факт.

  У МВС існує робоча група, яка редагує повідомлення, які надходять від громадян. Вони вибирають помилково позначені повідомлення та видаляють   установчі дані осіб – особливо заявників та відносно кого було заявлено про правопорушення з текстів повідомлень.  Це робиться відповідно до закону «Про захист персональних даних», - зауважив начальник Департаменту  інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України.

  Нагадаємо, на нараді, яка проводилася у МВС 24 вересня, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звернувся до керівників територіальних підрозділів з вимогою забезпечити правопорядок під час проведення місцевих виборів 2015.