• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 28 вересня 2015 року о 13:06

  Співробітники Державної прикордонної служби України продовжують нести службу на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями.

  Протягом доби російські найманці в одному випадку здійснили обстріл із стрілецької зброї блокпосту «Мар’їнка», де несуть службу прикордонники спільно із військовослужбовцями ЗСУ. Ніхто з прикордонників не постраждав.

  Безпілотники, які терористи використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових, протягом доби прикордонними нарядами фіксувалися в 1 випадку в районі н.п. Зоря.

  Під час здійснення заходів контролю прикордонники у контрольному пункті в’їзду/виїзду «Бугас» виявили двох громадян, які перетинали кордон через закритий пункт пропуску «Успенка». Затриманих передано співробітникам Волноваського РВ УМВС України.

  Вздовж лінії розмежування тривають заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 7 транспортних засобів.

  Зокрема, в районі населених пунктів Передільське, Водяне та  Щербинівка прикордонні наряди виявили 3 автомобілі з вантажами продуктів харчування та парфумерії. Загальна вартість виявлених товарів складає понад 100 тисяч гривень. Також поблизу населених пунктів Зайцеве та Новоселівка зведені мобільні групи затримали ще 4 автомобілі, які перевозили харчові добавки, обладнання для птахофабрики, каву та інші вантажі загальною вартістю більше 720 тисяч гривень. В усіх випадках транспортні засоби слідували на територію, що контролюється незаконними збройними формуваннями. Належних документів на вантажі не було. Наразі автомобілі з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.