• In English
 • Наталія Гнидюк зустрілася із делегаціями комітетів Європейського Парламенту з питань міжнародної торгівлі та правових питань
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 19:28

  25 вересня заступник Міністра Кабінету Міністрів України – директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнидюк зустрілася із делегаціями Комітету Європейського Парламенту з питань міжнародної торгівлі під головуванням Бернарда Ланге та Комітету Європейського Парламенту з правових питань під головуванням Павела Свободи.

  Заступник Міністра поінформувала членів делегацій про хід реформ в Україні, зокрема про останні досягнення у конституційній реформі у сфері децентралізації та судової влади, імплементацію антикорупційного законодавства, перебіг реформи міліції та результати адміністративної реформи.

  Учасники зустрічі обговорили питання реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною і ЄС та підготовку до запровадження зони вільної торгівлі. Євродепутати поцікавилися роботою системи імплементації Угоди про асоціацію та роллю Урядового офісу з питань європейської інтеграції у її координації.

  Під час зустрічі особлива увага була приділена механізму взаємодії Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України у процесі роботи адаптації національного законодавства до законодавства ЄС.

  Учасники зустрічі домовилися про постійний обмін інформацією про досягнення у сфері європейської інтеграції.