• In English
 • Голова Казначейства Тетяна Слюз обговорить вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів та фінансової дисципліни на Херсонщині
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 09:24

  З 24 вересня Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою в Херсонській області.

  Робоча поїздка на Херсонщину розпочалася з розширеної наради в Херсонській обласній державній адміністрації, відвідування м. Херсон, Цюрупинського, Голопристанського, Скадовського районів та проведення робочих зустрічей за участю голів райдержадміністрацій, районних рад, сільських і селищних голів, начальників фінансових управлінь, розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, начальників територіальних управлінь Казначейства у Херсонській області, їх трудових колективів.

  Спектр питань, що обговорювались під час нарад, включав пріоритетні напрямки вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів та фінансової дисципліни в бюджетному секторі, поточний стан виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів на 2015 рік, актуальні питання децентралізації влади та інші.

  У своїх виступах Голова Казначейства акцентувала увагу на забезпеченні виконання Закону України від 11.02.2015 № 183-VIII “Про відкритість використання публічних коштів”, та актуальності використання усіма учасниками бюджетного процесу програмного продукту “Клієнт Казначейства-Казначейство”.

  25 та 26 вересня Тетяна Слюз планує провести аналогічні робочі зустрічі та наради у Каланчацькому, Чаплинському, Новотроїцькому, Генічеському, Іванівському, Нижньосірогозькому, Каховському та Бериславському районах Херсонської області.

   

  a