• In English
 • Заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова вручила книги десантникам в зоні АТО
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 09:18

  24 вересня заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова вручила книги командирам 81-її та 95-ї бригад і передала прес-офіцеру 93-ї бригади під час візиту в зону проведення антитерористичної операції.

  Книги зібрано під час презентацій по Україні роману «Аеропорт» Сергія Лойко та МІП України спільно з Держкомтелерадіо і волонтерами. Під час зустрічей з автором всі бажаючі могли придбати та передати екземпляр спеціально для військових. Всі зібрані книги Тетяна Попова особисто передала представникам трьох бригад, що приймали участь в обороні Донецького аеропорту.

  «Під час зустрічі мала змогу не лише поспілкуватися з десантниками, а й бути очевидцем військових навчань 81-ї бригади. Сьогодні мені продемонстрували нові зразки озброєнь. Я теж привезла з собою зброю, правда інтелектуальну. Сподіваюсь, арсенал книг надасть наснаги на майбутні перемоги десантникам», -  зазначила заступник Міністра.

  В рамках робочого візиту Тетяна Попова взяла участь у прес-конференції для військових атташе країн НАТО разом із Головою Донецької військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським, зустрілася з офіцерами штабу АТО, представниками регіональних ЗМІ та волонтерами. Під час прес-конференції заступник Міністра дала відповіді на питання, зокрема, відносно інформаційної агресії Росії та кроки, які робить МІП для протидії.