• In English
 • Радник Міністра Олександр Бригинeць взяв участь в Східноукраїнському форумі "Відновлення через діалог"
  опубліковано 24 вересня 2015 року о 17:21

  23-24 вересня 2015 року радник Міністра інформаційної політики України з питань відновлення телерадіомовлення Олександр Бригинець взяв участь у Східноукраїнському форумі «Відновлення через діалог», місто Сєверодонецьк, який організували Координатор проектів ОБСЄ в Україні, громадське суспільство та місцеві громади регіону.

  Олександр Бригинець: «Сьогодні для Донбасу важлива взаємодія влади, громадськості і активістів. Важливим є і те, щоб між ними був координатор та радник для вирішення важливих питань регіону, яким, в даному випадку, виступає ОБСЄ».

  Радник Міністра Олександр Бригинець, під час форму, також розповів учасникам (представники медіа, органи державної влади, громадські організації), що одним з найбільш важливих питань сьогодні для регіону є інформаційні підходи. «Ми повинні не створювати додаткові конфлікти, а, навпаки, врегульовувати їх. Цей посил я адресую ЗМІ», - зауважив радник Міністра.

  Основною метою форуму, який є другим раундом, перший пройшов в Красноармійську, стало визначення і обговорення ключових викликів та потреб у сфері розвитку громад Сходу.