• In English
 • У Чернігівській області більше 2000 учасників АТО отримають земельні ділянки
  опубліковано 23 вересня 2015 року о 11:04

  З початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам АТО у Чернігівській області військові подали 2 393 заяви на отримання землі. Землевпорядна служба регіону надала 2079 дозволів на розроблення документації із землеустрою на земельні наділи загальною площею 1314,73 гектарів.

  На Чернігівщині учасники АТО вже отримали у власність 636 земельних ділянок. Загальна площа земель складає 375,95 гектарів. Військові планують використати 438 ділянок площею 50,35 га для ведення садівництва. Ще 168 ділянок площею 321,50 га призначені для особистого селянського господарства. Також військовослужбовці отримали 30 ділянок площею 4,0837 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

  Корисна інформація про отримання земельних ділянок та зарезервовані для учасників АТО на Чернігівщині земельні масиви розміщується на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.