• In English
 • Ігор Жданов зустрівся з представниками Всесвітнього антидопінгового агентства
  опубліковано 22 вересня 2015 року о 16:42

  Міністерство молоді та спорту України та Всесвітнє антидопінгове агентство продовжуватимуть двосторонню співпрацю.

  Про це йшлося на зустрічі Мініста молоді та спорту Ігоря Жданова  з представниками Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) – директором департаменту освіти та зв'язків з національними антидопінговими організаціями Робом Кьолером та керівником відділу дотримання Кодексу та правових питань Еміліано Сімонеллі.

  В зустрічі також взяли участь перший заступник Міністра Ігор Гоцул, директор Національного антидопінгового центру Іван Курліщук, керівники департаментів олімпійського та неолімпійського спорту тощо.

  Міністр поінформував про роботу Міністерства та Національного антидопінгового центру, зокрема щодо проведення постійної освітньої роботи, інформаційних кампаній тощо.

  В ході зустрічі також обговорювались питання щодо продовження роботи стосовно прийняття нової версії закону України «Про антидопінговий контроль у спорті», розробки Антидопінгових правил та необхідності їх прийняття національними федераціями, після узгодження з ВАДА.

  Міністр подякував представникам ВАДА за візит та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

  В свою чергу, пан Роб Кьолер висловив сподівання на те, що Україна, як нація видатних спортсменів, буде такою ж активною у боротьбі проти використання допінгових препаратів.