• In English
  • Радник Міністра МІП Аліна Фролова представила Україну на Конференції спеціалістів з комунікацій НАТО (NATO Information and Communicator's Conference)
    опубліковано 22 вересня 2015 року о 10:01

    13-19 вересня у Лісобоні пройшла конференція спеціалістів з комунікацій НАТО, темою якої стала адаптація НАТО до комунікаційних викликів інформаційного суспільства, що змінюється. Радник Міністра з питань стратегічних комунікацій  Аліна Фролова була запрошена як представник країни-партнера НАТО.

    Аліна Фролова під час конференції взяла участь у кількох панельних дискусіях з приводу викликів, що стоять перед спеціалістами з комунікацій у світі гібридних війн та виступила з доповідями, що були присвячені тенденціям інформаційної війни проти України та прогресу, що досягнула Україна у розбудові державних стратегічних комунікацій.

    Під час панельних дискусій, присвячених комунікаційним викликам країн-партнерів та членів НАТО, учасники висловили підтримку позиції України щодо протидії російській пропаганді виключно через донесення правди та об’єктивної інформації, а також високо оцінили зусилля держави та громадського сектору, спрямовані на розбудову системи державних стратегічних комунікацій.  

    Також була проведена серія зустрічей, присвячених підписанню дорожньої карти Партнерства у сфері стратегічних комунікацій Україна-НАТО, на яких було досягнуто практичних домовленостей щодо плану дій у межах реалізації партнерства.