• In English
 • Мешканцям Волині відшкодовуватимуть частину відсотків за кредитами на енергоефективні заходи
  опубліковано 18 вересня 2015 року о 13:06

  17 вересня Волинська обласна рада прийняла рішення про внесення змін до Регіональної програми підвищення енергоефективності Волинської області на 2011-2020 роки, згідно з якими передбачається відшкодування населенню 25% відсоткової ставки за кредитом, залученим на впровадження енергоефективних заходів за державною програмою з енергоефективності.

  Обласна рада буде здешевлювати кредити на такі заходи, як утеплення стін, підлоги, горищ, дахів, встановлення рекуператорів тепла, індивідуальних систем опалення, у тому числі альтернативних до газу, заміна вікон, вхідних дверей тощо.

  Програма часткового відшкодування відсотків за кредитами діятиме протягом 2015-2020 років. За прогнозними розрахунками місцевої влади, впродовж п’яти років цією програмою зможуть скористатися близько 70 тисяч домогосподарств.

  "За нашими статистичними даними, саме місто Луцьк, обласний центр Волинської області, має найбільшу кількість ОСББ, які вже стали учасниками державної програми з енергоефективності. Адже, як відомо, у Луцьку діє місцева програма відшкодування відсотків за кредитами для ОСББ та ЖБК. Відтепер отримати підтримку під час виплати "теплих" кредитів зможуть і мешканці усієї Волинської області. Все це сприятиме збільшенню кількості домогосподарств, які долучатимуться до заходів з енергозбереження", - прокоментував подію Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Також нагадаємо, що регіональна програма розроблена в рамках підписаного з Держенергоефективності Меморандуму про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків.