• In English
 • Уряд в режимі он-лайн звітує про Програму діяльності Кабінету Міністрів України
  опубліковано 18 вересня 2015 року о 11:39

  Уряд продовжує інформувати у режимі он-лайн про статус виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України. За даними сайту program.kmu.gov.ua, який є електронним звітом стану виконання Програми, наразі виконано понад 27% завдань, понад 36% - виконується та ще понад 35,7% заходів заплановано до роботи.

  Так, зокрема, Міністерством соціальної політики затверджено та впроваджено три державних стандарти соціальних послуг, таким чином план на впровадження державних соцстандартів на 2015 рік виконано. Так само виконано заплановану роботу на цей рік щодо проведення інвентаризації та розмежування земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Цього тижня подано на розгляд Уряду законопроект у новій редакції щодо державної підтримки сільського господарства. Проект цього закону стосується доповнення заходів державного регулювання внутрішнього продовольчого ринку та визначення чіткого набору індикаторів, які дадуть змогу проводити моніторинг стану продовольчої безпеки країни. Крім того, 16 вересня 2015 року підписано кредитну угоду з МБРР, в рамках Другої програмної позики на політику розвитку фінансового сектору України залучено 500 млн. дол. США.

  Серед запланованих подій на найближчий час - робота над Державним бюджетом України на 2016 рік в контексті пріоритетного спрямування бюджетних коштів на оборону та правоохоронну діяльність. Також у планах на цей місяць підготовка проекту нормативно-правового акта щодо структури та завдань системи інформаційної безпеки. Крім того, триватиме законотворча робота щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з розпорядження земельними ділянками; щодо обміну земельних ділянок, розташованих у межах одного земельного масиву, щодо змін у державній реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів тощо.

  Найбільший відсоток виконаних завдань з Програми діяльності Уряду - у Міністерства юстиції, Міністерства соціальної політики, (61,4% та 57,8% відповідно) Міністерство оборони та Міністерство внутрішніх справ (44,4%, 44%).

  Нагадаємо, що сайт program.kmu.gov.ua - це електронний звіт, в якому в режимі реального часу кожне міністерство публікує дані про стан виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України.