• In English
 • Винагороду за знищену військову техніку противника, виконання бойових завдань та участь у бойових діях отримали більше 12 тис. військовослужбовців
  опубліковано 18 вересня 2015 року о 09:40

  На сьогодні прийнято рішень щодо заохочення додатковою винагородою військовослужбовців Збройних Сил України на загальну суму 70,9 мільйона гривень. Ця сума підлягає виплаті 13 тисячам 775 військовослужбовцям. На цьому під час брифінгу в Будинку Уряду зауважив заступник директора департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергій Винник.

  Він поінформував, що військовослужбовці Збройних Сил України одержують додаткові виплати у вигляді винагороди за знищену військову техніку противника, успішне виконання бойових завдань, а також безпосередню участь у бойових діях.

  «На сьогодні виплачено 67,4 мільйона гривень, їх вже одержав 12 тисяч 81 військовослужбовець», – повідомив він.

  За словами посадовця, з метою спрощення процедури отримання винагород Міністр оборони України поставив завдання внести відповідні зміни до наказу, який регламентує виплати.

  Говорячи про виплату допомоги сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, Сергій Винник повідомив, що ці виплати державою забезпечені.

  «На сьогодні на ці цілі призначено 1 млрд. 25 млн. грн., при цьому виплачена допомога вже на суму 920 млн. грн.», – зазначив він.

  Заступник директора департаменту фінансів Міністерства оборони України додав, що з початку проведення АТО відповідні кошти одержали сім’ї 1 тисячі 657 загиблих українських військовослужбовців. Крім того, відповідні суми матдопомоги одержали 2 тисячі 338 поранених учасників АТО.