• In English
 • Юрій Стець: Журналісти, які сповідують стандарти професії не повинні підпадати під санкції
  опубліковано 17 вересня 2015 року о 18:26

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець щодо рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" в частині, яка стосується журналістів заявив: «Журналісти, які сповідують стандарти професії не повинні підпадати під санкції. Санкції будуть застосовуватися виключно до представників так званих ЗМІ, а, насправді, пропагандистських рупорів ФСБ, що мають причетність до дестабілізації в державі».

  Міністр також додав, що при відомстві створена робоча група, яка напрацює пропозиції, що відкоригують список представників ЗМІ, які підпадатимуть під санкції. До складу робочої групи включені народні депутати України, члени Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, члени Експертної Ради при МІП, а також голова Громадської Ради МІП Ольга Скрипник.

  «Список представників ЗМІ, що підпадають під санкції, є неоднозначним і потребує змін. З цього приводу я мав розмову з керівництвом СБУ та представниками РНБО. На найближчому засіданні Ради національної безпеки і оборони я внесу свої пропозиції, які напрацює створена група», - додав Юрій Стець.

  Нагадаємо, що у середу Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким ввів у дію рішення РНБО від 2 вересня, що запроваджує розширений список фізичних і юридичних осіб, яких стосуються санкції України через їхню причетність до дестабілізації у державі.