• In English
 • Землі для учасників АТО: на Львівщині для військових зарезервували понад 1 300 гектарів земельних масивів
  опубліковано 17 вересня 2015 року о 10:33

  Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області включили до переліку земель, що можуть бути надані учасникам АТО, 253 земельні масиви площею 1348,49 гектарів. Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

  Землевпорядники зарезервували найбільшу кількість земель у Городоцькому – 265 га, Стрийському – 98 га, Жидачівському – 94 га, Бродівському – 84 га – районах Львівщини.

  «У співпраці з місцевими радами ми резервуємо землі, щоб всі учасники АТО мали можливість отримати ділянки для своїх потреб», - зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

  Відомості про земельні масиви спеціалісти заносять до загальної бази даних, яка щотижнево оновлюється в он-лайн режимі. Учасники АТО та члени родин загиблих воїнів можуть ознайомитись з переліком вільних земель на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.