• In English
 • Арсеній Яценюк: Заяви про незаконні вибори на територіях Донецької і Луганської областей - чіткий сигнал, що Путін не хоче виконання "Мінська"
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 20:48

  «Провести повністю незаконні вибори на територіях Донецької і Луганської областей – це рішення не очолюваних Росією терористів, а рішення Кремля. Це чіткий сигнал, що Президент Путін персональне не хоче виконання Мінських домовленостей», - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з делегацією Політико-безпекового комітету Європейського Союзу в середу, 16 вересня.

  Глава Уряду України нагадав, що кілька годин тому «російські терористи оголосили про проведення так званих виборів 18 жовтня»: «Це абсолютно незаконно і повністю суперечить Мінському процесу».

  Напередодні Генасамблеї ООН, підкреслив Глава Уряду України, президент Путін намагається показати свою добру волю в імплементації Мінських угод, «проте Росія навмисне затягує процес імплементації».

  «На цій угоді – відбитки пальців Путіна. Усі ми маємо демонструвати потужні і спільні дії проти російської агресії та небажання Росії виконувати Мінські домовленості», - звернувся Арсеній Яценюк до представників Політико-безпекового комітету ЄС.