• In English
 • Сім'ї загиблих в АТО військовослужбовців отримали житло
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 16:54

  У Полтаві, Миргороді, Комсомольську та Кременчуці, Полтавської області, п’ять сімей військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, вже отримали квартири.

  Забезпечення сімей житлом здійснювалося згідно з розподілом та за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла в житлових будинках, що прийняті в експлуатацію та на вторинному ринку». В області створено комісію з питань забезпечення житлом учасників АТО, зокрема, бійців, які отримали інвалідність у результаті бойових дій, та родин полеглих захисників. Згідно з державною програмою на придбання житла сім’ям загиблих бійців виділено 7,7 мільйона гривень.

  «Станом на сьогодні вже розподілено 4,6 мільйона гривень. За ці кошти планується придбати житло для дванадцяти сімей у різних районах області, – повідомив начальник Департаменту архітектури і містобудування облдержадміністрації Олександр Панков. – Одинадцять квартир отримають сім’ї військовослужбовців, які загинули, одну квартиру – військовослужбовець, який став інвалідом.

  Олександр Панков також розповів, що в області обстежено житлові умови 92 родин бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції. За підсумками проведеної роботи 22 родини потребують поліпшення житлових умов, а 21 родину вже взято на квартирний облік. Наразі триває обстеження житлових умов ще у трьох родинах.