• In English
 • Додаткові виплати для 12,5 мільйона громадян будуть здійснені відразу після ухвалення змін до Держбюджету, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 16 вересня 2015 року о 14:42

  У середу, 16 вересня, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до органів місцевого самоврядування і керівників ОДА та РДА: «На вас лежить відповідальність за те, щоби кошти, які знайшов Уряд, дійшли до кожного з 12,5 мільйона громадян, які підпадають під запроваджену Урядом програму підвищення соціальних стандартів».

  Арсеній Яценюк повідомив, що на сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалює постанову про затвердження нової тарифної сітки - 25 розрядів.

  Він повідомив, що по першому розряду висококваліфіковані працівники - вчителі, лікарі, працівники культури – «отримають не плюс 13% до чинного рівня заробітної платні, а майже плюс 19% до нинішньої заробітної платні».

  «Що стосується пенсій інших соціальних виплат, мінімальний рівень підняття – це плюс 13%», - повідомив Глава Уряду.

  «Для того, щоби на місцях не маніпулювали з цифрами і щоб забезпечити гарантовану виплату цих коштів нашим лікарям, вчителям, працівникам культури, бюджетникам, пенсіонерам, - Кабінет Міністрів сьогодні затверджує конкретні цифри по кожному тарифному розряду», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Постанова, наголосив він, вступить в силу з моменту набуття чинності Урядових змін до закону про Державний бюджет: «Парламент проголосує закон про державний бюджет, постанова набуде чинності, й ми зразу здійснимо нарахування і додаткові виплати для 12,5 мільйона українських громадян».

  Щодо виплати доплат пенсіонерам, Глава Уряду повідомив: «Ми або окремою відомістю до кінця поточного місяця зробимо цю доплату, або в наступному місяці буде виплата як пенсії за жовтень, так і доплата за вересень».