• In English
 • У Краматорську відбулася зустріч керівництва АТО з представниками делегації ООН
  опубліковано 15 вересня 2015 року о 16:02

  На Донеччині заступник керівника АТО полковник Костянтин Соколов провів робочу зустріч із делегацією Організації Об’єднаних Націй на чолі зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт, страт без належного судового розгляду та довільних страт Крістофом Хейнсом.

  Під час зустрічі полковник Костянтин Соколов поінформував іноземних гостей про поточну ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції, показав останні факти присутності російських військ на території України і вкотре підкреслив: «Збройні Сили України суворо дотримуються мирних домовленостей та не піддаються на провокації ворога вздовж лінії розмежування».

  «Режим «тиші» дає можливість українським військовим відновлювати зруйновану інфраструктуру Донбасу, вирішувати соціальні проблеми місцевого населення та відкривати додаткові пункти перетину лінії розмежування сторін. За такий підхід люди нам вдячні, - зазначив полковник Костянтин Соколов.

  Також перед присутніми виступив керівник Української сторони в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню генерал-майор Борис Кременецький.

  Крім цього, військові відповіли на всі питання гостей.

  У свою чергу керівник делегації ООН Крістоф Хейнс подякував українцям за надану об’єктивну інформацію.

  «Усі наведені вами дані ми обов’язково включимо до свого звіту та передамо до Ради ООН з прав людини», - повідомив Крістоф Хейнс.