• In English
 • Артур Дерев'янко: На сьогодні перераховано 10,2 млн. грн. для придбання житла 25 учасникам АТО
  опубліковано 15 вересня 2015 року о 15:20

  На програму забезпечення житлом учасників АТО, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, Урядом виділено 64 млн. грн. На сьогодні вже перераховано 10,2 млн. грн. для придбання житла 25 учасникам АТО. Про це повідомив Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів України 15 вересня.

  «У нас є повний моніторинг тих бійців, які потребують і яким вже зроблено протезування нижніх кінцівок. Ми їх ведемо з моменту протезування, і тісно працюємо з місцевими органами влади та соцзахисту щодо постановки бійців, які потребують, на квартирний облік та надання і закупівлю житла. На сьогодні вже перераховано 10,2 млн. грн. для придбання житла 25 учасникам АТО. Днями планується виділення ще 10 млн. грн. на квартири для 19 учасників АТО», - сказав Артур Дерев’янко.

  Він також додав, що Служба забезпечує санаторно-курортне лікування бійців (на відповідну програму  виділено 23,5 млн. грн.), яке можна отримати звернувшись з відповідною заявою та медичною формою до органів соцзахисту. За його словами, на сьогодні закуплено 3 700 путівок для учасників АТО.

  Артур Дерев’янко повідомив, що у державному реєстрі, який веде Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, є 86 тис. 559 учасників АТО.