• In English
 • Держкомтелерадіо звернувся до ЗМІ з проханням дотримуватися законодавства про місцеві вибори
  опубліковано 15 вересня 2015 року о 13:03

  Держкомтелерадіо звернувся до керівників державних аудіовізуальних засобів масової інформації, які належать до сфери управління Держкомтелерадіо, з проханням забезпечити рівний доступ учасників виборчого процесу до ЗМІ під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

  Відповідний наказ підписав Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

  Зокрема, керівники мають внести зміни до сітки мовлення своїх ЗМІ на період місцевих виборів для проведення передвиборної агітації, встановити розцінки одиниці ефірного часу для проведення передвиборної агітації відповідно до законодавства.

  У наказі Держкомтелерадіо зазначено, що ЗМІ повинні надавати ефірний час для ведення передвиборної агітації на підставі угод, укладених з відповідними розпорядниками виборчих фондів  кандидатів у депутати, кандидатів на посади сільського, селищного, міського голови, старости, місцевих організацій партії. Технічні, правові та організаційні умови надання ефірного часу для проведення передвиборної агітації має бути розміщена на веб-сайтах ТРК.

  Також аудіовізуальні ЗМІ, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, повинні здійснювати аудіо- та відеозаписи усіх передач, що містять передвиборну агітацію, і зберігати ці записи протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів.

  Наказ вимагає неухильно дотримуватися ЗМІ всіх вимог Закону України «Про місцеві вибори» з метою прозорого висвітлення виборчого процесу та створення сприятливих умов для всіх суб’єктів виборчого процесу. 

  З повним текстом наказу можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=123488&cat_id=94566