• In English
 • Андрій Пивоварський: В Україні є величезні можливості для залучення приватних інвестицій, і наша країна готова бути хорошим партнером
  опубліковано 14 вересня 2015 року о 17:17

  14 вересня в рамках робочого візиту до Брюсселя Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Оксана Рейтер провели зустріч з представниками Бельгійської федерації підприємств технологічної промисловості «Agoria».

  Андрій Пивоварський проінформував учасників зустрічі про здійснені заходи для боротьби з корупцією та покращення бізнес-клімату в країні, зокрема процес дерегуляції у портах, корпоратизацію Укрзалізниці та новий закон про залізничний транспорт, що передбачає появу приватної тяги.

  За словами Міністра, з покращенням бізнес-клімату перспективними напрямками інвестицій, що можуть бути цікавими для бізнес-кіл Королівства Бельгії, є поліпшення дорожньої інфраструктури, розвиток внутрішнього водного транспорту та участь у проектах довгострокової стратегії розвитку залізниць, зокрема оновлення рухомого складу. «Україна готова бути хорошим партнером. У нас є величезні можливості для залучення приватного капіталу і ми хочемо, щоб це були великі інвестиції для вас і для України», – відзначив Андрій Пивоварський, звертаючись до учасників заходу.

  Також сторони обговорили можливість інвестицій у порти. За інформацією Міністра, у минулому році Україна експортувала 33 млн. тонн зерна та стала другим за обсягами експортером у світі. Прогнозується, що Україна до 2020 року подвоїть експорт зернових. Але наразі потужності наших портів обмежуються приблизно 36 млн. тонн вантажів на рік. «Щоб задовольнити майбутній попит, ми дуже зацікавлені в значних інвестиціях в транспортну мережу. Це стосується в першу чергу міжнародних транспортних коридорів: морські порти, внутрішні водні шляхи, залізниці і дороги», – підкреслив Андрій Пивоварський.