• In English
 • За надані дніпропетровськими землевпорядниками адмінпослуги бюджети отримали майже 1,8 млн. грн
  опубліковано 14 вересня 2015 року о 14:39

  З початку року фахівці органів земельних ресурсів Дніпропетровської області надали населенню 106 064 адміністративних послуг. З них 75 475 або 71% – на безоплатній основі. Інші 30 589 адмінпослуг (29 %) надані на платній основі.

  Землевпорядники Дніпропетровщини перерахували до бюджетів 1,784 млн. грн. за адмінпослуги, що потребують оплати. Найбільші надходження – 1, 478 млн. гривень отримали за послуги з надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Близько 20 тис. грн. бюджети отримали за здійснення 272 державних експертиз землевпорядної документації. Ще 286 тис. грн. надійшло у якості оплати за інші види адміністративних послуг. 

  Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалися видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби надали  19 370 таких адмінпослуги.

  Лише упродовж серпня поточного року спеціалісти землевпорядної служби області надали населенню понад 12 201 тис. адміністративних послуг. Місцеві бюджети регіону отримали 250,445 тис. грн. за 4 174 послуг, наданих на платній основі.

   

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

  У Дніпропетровській області надання адмінпослуг у сфері земельних відносин відбувається через 35 ЦНАПів. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області у розділі «Адміністративні послуги».