• In English
 • Павло Розенко: Питання підвищення соцстандартів має об'єднати український Парламент
  опубліковано 14 вересня 2015 року о 13:23

  «Безумовно, все суспільство турбує, що Парламент зараз дуже заполітизований напередодні місцевих виборів. Але я сподіваюся, що питання підвищення соціальних стандартів об’єднає український Парламент і буде проголосоване», - сказав в ефірі «5 каналу», - Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

  Павло Розенко також підкреслив, що це лише початок процесу підвищення соцстандартів. «Україна лише починає відновлювати соціальну спрямованість своїх бюджетів, адже соцстандарти не підвищувалися з грудня 2013 року, не переглядалися ні розміри зарплат, ні розміри пенсій. І це, на мій погляд, показовий крок для всього суспільства, що реформи в Україні здійснюються не задля реформ, а що наслідком реформ в Україні має стати підвищення якості і рівня життя громадян», - зазначив він.

  Міністр також наголосив, що кошти, які Уряд виділяє для підвищення мінімальних соціальних виплат, «не надруковані, а реально зароблені». «10 мільярдів гривень справді виділено для того, щоб підвищити соціальні стандарти. Вони мають не емісійний і не інфляційний характер, це дуже важливо. Це реально зароблені українською економікою кошти. Це реально наші успіхи, в тому числі наведенні порядку на митниці, наведенні порядку в Державній фіскальній службі, це реальний результат реформ, яких чекають люди. Це кошти, які промоніторили усі світові інституції, ці всі цифри з Міжнародним валютним фондом були погоджені», - зауважив Міністр.

  Очільник Мінсоцполітики також додав, що ресурс, виділений на підняття зарплат і пенсій, загалом позитивно вплине на українську економіку. «Адже це ті гроші, які не будуть виведені на Кіпр чи інші офшорні зони, це той ресурс, який буде вкладатися в українську економіку», - зазначив урядовець.