• In English
 • Про переваги державної підтримки з енергоефективності дізналися мешканці вже майже 200 районів країни
  опубліковано 11 вересня 2015 року о 19:19

  Вперше по всій  Україні для пересічних громадян проходять семінари-практикуми з енергоефективності, під час яких розповідають як заощадити за рахунок впровадження енергоефективних заходів. 

  «Така широкомасштабна роз’яснювальна кампанія, ініційована Агентством у всіх регіонах, відбувається вперше в Україні за весь період реалізації державної політики з енергозбереження. Заходи цієї кампанії розраховані абсолютно на всіх громадян. Всі верстви населення можуть відвідувати семінари та отримувати від експертів консультації щодо впровадження заходів з енергоефективності, умов участі у державній програмі та отримання відшкодування за «теплими» кредитами», - повідомив Перший заступник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт.

  Олексій Корчміт також зауважив, що формування нової культури енергоспоживання - не просто світова тенденція, а необхідність сьогодення. «Під час теперішніх складних економічних умов та високої вартості енергоносіїв кожен українець має усвідомлювати важливість раціонального споживання енергоресурсів у власній оселі», - зауважив О. Корчміт.

  На сьогодні семінари-практикуми вже проведено у 196 районах України.

  Зокрема, 11 вересня відбулося 17 заходів. Найбільш зацікавленими у впровадженні державної програми виявились мешканці таких районів України: Новгородського району (Кіровоградська область), Зачепилівського району (Харківська область), Іванківського району (Київська область), Михайлівського району (Запорізька область).

   

  Довідково

   

  16 вересня семінари відбудуться у таких райдержадміністраціях:

   

   

  Мурованокуриловецькій РДА

  Баштанській РДА

  Рожищенській РДА

  Ізмаїльській РДА

  Петропавлівській РДА

  Кобеляцькій РДА

  Народицькій РДА

  Радивилівській РДА

  Великоберезнянській РДА

  Роменській РДА

  Оріхівській РДА

  Підгаєцькій РДА

  Києво-Святошинській РДА

  Золочівській РДА

  Новомиргородській РДА

  Смілянській РДА

  Радехівській РДА

  Новгород-Сіверській РДА