• In English
 • Сергій Квіт: Підручники для 4-7 класів поступлять із затримкою до шкіл та будуть безкоштовними
  опубліковано 11 вересня 2015 року о 17:50

  11 вересня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт взяв участь у ХХІІ Форумі видавців у Львові.

  Під час круглого столу, що відбувся на тему «Чи потрібна державі розумна нація? Відповідність політики влади стану книговидання і читання в країні?» у рамках форуму, Міністр освіти і науки розповів про забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх закладів на початок навчального року.

  Як повідомив Сергій Квіт, підручники для 4-7 класів, яких чекають українські учні, надійдуть до шкіл із затримкою, проте будуть безкоштовними.

  «Уже наступного тижня відбудеться колегія, яка затвердить  результати конкурсу серед видавців на випуск підручників для 4-7 класів. Відтак будуть проведені тендери і розпочнеться випуск підручників», – зазначив Квіт.

  За словами Міністра, створені за новими, удосконаленими програмами підручники будуть для учнів безкоштовними. Половину їх вартості оплатить держава, половину – місцеві бюджети. Затримку із їх випуском Міністр пояснив затримкою коштів. Але зараз вони виділені, тож, хоч і з певним запізненням, школярі зможуть покласти книги до своїх портфелів.

  ХХІІ Форум видавців проходить у Львові з 9 до 13 вересня. На ньому представлені близько 5 тисяч нових книжкових видань. У форумі беруть участь понад 900 учасників із 22 країн. Очікується, що книжкові зали та майже 1,5 тис. заходів Форуму відвідають загалом 40-50 тис. осіб.