• In English
 • Розмір призначених субсидій не буде переглядатися через підвищення соцстандартів, - Мінсоцполітики
  опубліковано 11 вересня 2015 року о 16:07

  Підвищення соціальних стандартів не вплине на розмір субсидій, які вже були призначені. Про це під час брифінгу в Будинку Уряду сказав директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

  "Житлові субсидії залежать виключно від доходів громадян, тобто чим більші доходи, тим більший відсоток від цих доходів сплачується за житлово-комунальні послуги. Але враховуючи те, що базою для розрахунку субсидій був 2014 рік та доходи 2014 року, то підвищення соціальних стандартів жодним чином не вплине на ті субсидії, які вже були призначені", - зазначив Віталій Музиченко.

  Він нагадав, що Урядом було розраховано мінімальну ціль, щоб до опалювального періоду покрити системою субсидій 4,5 млн. домогосподарств. „На сьогодні до місцевих органів соцзахисту  надійшло близько 2,9 млн. заявок, з яких вже розглянуто 2,7 млн.”, - повідомив директор департаменту.

  За словами Віталія Музиченка, наближаються до виконання поставленої цілі Сумська, Житомирська, Кіровоградська, Вінницька і Донецька області. Все ще суттєво відстають -  Одеська, Чернівецька, Запорізька, Луганська і Закарпатська.