• In English
 • Сформовано новий склад громадської ради при Держводагентстві
  опубліковано 11 вересня 2015 року о 14:51

  10 вересня 2015 року у Держводагентстві відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.

  Участь в установчих зборах взяли представники екологічних, природоохоронних, аграрних громадських організацій та наукових установ.

  Під час установчих зборів заслухано інформацію про діяльність попереднього складу громадської ради при Держводагентстві, про роботу ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів, а також визначено кількісний та персональний склад громадської ради при Держводагентстві.

  Після установчих зборів проведено перше засідання громадської ради при Держводагентстві, на якому було обрано голову громадської ради, його заступників та секретаря.

  За результатами голосування головою громадської ради при Держводагентстві обрано Андрія Неліпу – президента Всеукраїнської громадської організації «Громада Рибалок України»; заступниками голови – Ганну Цвєткову – координатора напрямку «Вода та санітарія» Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» та Віктора Мельничука – члена Ради Національного екологічного центру України; секретарем – Віту Ковтуненко – начальника відділу зв’язків з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ Держводагентства.

  Завершуючи засідання, членами громадської ради були висловлені побажання щодо актуалізації Положення про громадську раду при Держводагентстві та пропозиції щодо її роботи у подальшому.