• In English
  • Голова ДСНС та очільник Донецької ОДА підписали Меморандум про співпрацю
    опубліковано 11 вересня 2015 року о 14:49

    11 вересня у м. Краматорськ Донецької області відбулася зустріч Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна із головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Жебрівським, в ході якої був підписаний Меморандум про співпрацю. Цим Меморандумом започатковано Пілотний проект в рамках проведення реформування місцевих органів влади та децентралізації.  Результатом реалізації Пілотного проекту стане економічно обґрунтована та ефективна модель цивільного захисту, яка функціонуватиме в межах тієї чи іншої територіальної громади. Буде проведено аналіз природно-техногенних загроз, з урахуванням яких буде запроваджено комплекс заходів цивільного захисту, зокрема щодо створення системи оповіщення, укриття населення у захисних спорудах та евакуації при надзвичайних ситуаціях, а також організації інших видів захисту.

    Крім того, враховуючи проведену з 8 по 10 вересня ротацію особового складу ДСНС, який залучений до проведення антитерористичної операції, Голова Служби особисто проінструктував та уточнив задачі під час виконання завдань за призначенням.

    Також, перебуваючи з робочою поїздкою  у Донецькій та Луганській областях, Микола Чечоткін вручив 92 посвідчення учасника бойових дій особовому складу ДСНС України.