• In English
 • База даних банківських карток та мобільних номерів шахраїв з'явиться на сайті МВС
  опубліковано 10 вересня 2015 року о 16:49

  База даних банківських карток та мобільних номерів шахраїв з'явиться на сайті МВС. Така база даних може з'явитися протягом двох місяців. Про це на брифінгу заявив начальник Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України Сергій Демедюк.

  «Незабаром на нашому сайті впровадимо базу даних всіх банківських карток, які нами були встановлені та використовувалися шахраями. Також з’являться номери мобільних та міських телефонів, які шахраями використовуються для вчинення злочинів», - повідомив Сергій Демедюк.

  Зараз ця база даних знаходиться на стадії тестування. Також начальник Управління повідомив, що до неї будуть вносити інформацію як правоохоронці, так і банки.

  За словами Сергія Демедюка, скористатися базою даних для перевірки інформації під час здійснення фінансової операції зможе кожен бажаючий.

  «Громадянин, який буде здійснювати ту чи іншу фінансову операцію, на невідомому йому ресурсі або по якомусь оголошенню - зможе перевірити інформацію, яку пропонує ресурс для оплати фінансової операції або з якого номеру телефонує особа», - зазначив Сергій Демедюк.