• In English
 • При обранні фіналістів конкурсу в ПАТ "ДПЗКУ" керувалися досвідом та репутацією кандидатів, - члени комісії
  опубліковано 10 вересня 2015 року о 15:15

  Одним з головних критеріїв відбору фіналістів конкурсу на посаду директора ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» стала репутація кандидатів на зерновому ринку. Про це заявили члени конкурсної комісії. 

  Нагадаємо, на вчорашньому відкритому засіданні комісія визначила п’ятьох переможців конкурсу. Ними стали: Олександр Григорович, Гайк Арушанян, Борис Приходько, Андрій Радченко і Денис Полежаєв. Керівника корпорації обере Номінаційний комітет Уряду.

  «Враховуючи специфіку корпорації і серйозну увагу до неї з боку ринку, бездоганна репутація менеджменту просто необхідна. Адже ані вітчизняний, ані іноземний бізнес не працюватимуть з тими, кому не довіряють. Тому цей критерій ми поставили в один ряд з антикризовим досвідом роботи, освітою, успіхами на попередніх посадах», — пояснив  Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова постійно діючої конкурсної комісії Ярослав Краснопольський.

  При цьому він підкреслив високий професійний рівень кандидатів і більшості конкурсних пропозицій: «Якщо в перших конкурсах комісія обирала лише одного-двох фіналістів, то зараз у фіналі п’ятеро. Більше того, троє учасників отримали по 3 голоси. Згідно з постановою Кабміну, в такому випадку рішення приймається на користь того кандидата, за якого проголосував голова комісії», - підкреслив Ярослав Краснопольський.

  Зі свого боку член конкурсної комісії, управляючий партнер рекрутингового агентства MCG-recruting Мирослава Трандаш додала, що майже кожна конкурсна пропозиція могла б стати повноцінною стратегією розвитку корпорації. «Кандидати пропонували дуже грамотні та виважені кроки з виходу ДПЗКУ з кризи, модернізації потужностей, нарощуванню експортних можливостей. Я робила вибір на користь нестандартних та неформальних управлінських принципів та методик», — сказала Мирослава Трандаш.

  Всі обрані фіналісти конкурсу відзначили, що перед майбутнім керівником ПАТ «ДПЗКУ» стоїть одне із основних завдань – підготовка активів корпорації до прозорої і відкритої приватизації.

  Довідково

  Андрій Радченко має математичну та банківську освіту, а також досвід роботи на керівних посадах у банківських установах, державних аграрних підприємствах, наразі очолює ПАТ «Аграрний фонд».

  Борис Приходько має економічну та інженерну освіту, досвід роботи на керівних посадах агрохолдингу, а також у сфері консалтингу, наразі виконує обов’язки голови правління ДПЗКУ.

  Денис Полежаєв має освіту фінансиста, досвід роботи на керівних посадах у приватних компаніях, наразі працює заступником голови правління ДПЗКУ.

  Олександр Григорович має вищу технічну, економічну та управлінську освіту, досвід на керівних посадах у приватних компаніях та державних аграрних підприємствах.

  Гайк Арушанян має вищу фахову освіту, досвід роботи на керівних посадах приватних та державних аграрних підприємствах. Наразі працює радником голови правління ДАК «Хліб України».