• In English
  • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
    опубліковано 10 вересня 2015 року о 13:31

    Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби України, не було.

    Крім того, вчора в Луганській та Донецькій областях прикордонні наряди не фіксували польотів безпілотників, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

    Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами затримано 4 транспортні засоби. Зокрема, 3 автівки зупинили в районі н.п. Новомихайлівка та контрольного пункту «Гнутове». Вони перевозили без належних документів 5 тонн продуктів харчування та велозапчастин вартістю майже 300 тисяч гривень. Ще 1 автомобіль, який прямував з неконтрольованої території, затримали на контрольному посту «Нелипівка». Транспортним засобом везли 16 тонн металобрухту. В даний час автівки передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.